Vilniaus savivaldybė taps atvirumo standartu

2015-05-05 / Vilniaus liberalai
Vilniaus savivaldybė taps atvirumo standartu

Mero R. Šimašiaus vadovaujama Vilniaus miesto savivaldybė atveria duris viešumui, skaidrumui ir efektyvumui. Dar tik dvi savaites dirbanti naujoji valdžia ėmėsi konkrečių priemonių, kad savivaldybė būtų atvira vilniečiams.

Vilniaus miesto savivaldybės atsakingos tarnybos pradeda viešinti internete Savivaldybės padalinių vykdytus mažos vertės pirkimus 2014 metais. “Siekiu, kad Vilniaus miesto savivaldybė būtų atvirumo standartą nustatanti įstaiga. Kol kas dalinamės vienu iš pirmųjų paketų, kuris kažkodėl nebuvo viešas – informacija apie mažuosius viešuosius pirkimus. Juose visko yra – pradedant akinių servetėlėmis ir baigiant teisinėmis paslaugomis” – pradėtais darbais dalinasi sostinės meras. Su mažos vertės pirkimais galima susipažinti čia.

Liberalų vadovaujama miesto valdžia siekia, kad gyventojų aptarnavimas būtų kokybiškesnis. “Su savivaldybės darbuotojais tarėmės, kaip padaryti, kad savivaldybės klientų aptarnavimas būtų geresniame lygyje” – teigia liberalas R. Šimašius.  Meras kviečia išbandyti savivaldybės darbą, įvertinti jo kokybę: “Pirma, ar greitai rasite klientų patarnavimo skambučio centro numerį www.vilnius.lt (dabar jis randamas dešimt kartų lengviau nei ryte)? Antra, koks Jūsų jausmas, jei bandote pranešti apie problemą mieste ar pateikti raštą savivaldybei per tą patį puslapį?” Dalintis pasiūlymais galite diskusijoje facebook.

Vilniaus liberalų informacija

 

 

liberalus

Tapk rėmėju Tapk draugu Tapk nariu