Sostinės skyrius kviečia liberalus į steigiamąjį susirinkimą!

2018-11-12 / Vilniaus liberalai
Sostinės skyrius kviečia liberalus į steigiamąjį susirinkimą!

Mieli Vilniaus liberalai,

Su džiaugsmu pranešame Jums, kad LR Liberalų sąjūdžio valdyba, lapkričio 7 d. vykusiame valdybos posėdyje pritarė ir patvirtino Vilniaus m. skyriaus iniciatyvinės grupės narių prašymą įsteigti naują Sostinės skyrių ir reorganizuoti Vilniaus m. skyrių. Valdybos sprendimą rasite čia. Iki ilgai laukto Vilniaus m. skyriaus atsinaujinimo liko labai nedaug ir dabar, kaip niekada, yra reikalingas Jūsų įsitraukimas.

Kviečiame Jus į Sostinės skyriaus steigiamąjį susirinkimą, kuris vyks lapkričio 17 d., 13 val. (registracija nuo 12 val.)  viešbučio, Best Western, konferencijų salėje (Konstitucijos pr. 14, Vilnius). Būsime dėkingi, jei patvirtindami savo dalyvavimą užpildysite dalyvio anketą. Taip prisidėsite prie sklandaus susirinkimo organizavimo.

Steigiamajame susirinkime bus pristatyti ir tvirtinami naujojo Sostinės skyriaus nuostatai, renkamas Sostinės skyriaus pirmininkas, taryba, kontrolės komisija bei tvirtinami pirmininko pavaduotojai ir skyriaus sekretorius/-ė. Savo kandidatūrą Sostinės skyriaus rinkimuose galite iškelti čia. Kviečiame apsvarstyti ir kelti savo kandidatūrą šiuose bei artėjančiuose savivaldybių ir Vilniaus m. mero rinkimuose. Sostinės skyriaus steigiamojo susirinkimo darbotvarkę rasite čia.

Kartu mes sukursime Sostinės skyrių, kuris bus atviras visiems liberaliai mąstantiems žmonėms ir griežtai vadovausis tik demokratijos, laisvės ir teisės principais. Taip pat kviečiame Jus jungtis prie Sostinės liberalų forumo facebook’e ir išsakyti savo nuomonę bei pasiūlymus.

Stengsimės, kad Sostinės skyriuje kiekvienas rastumėte įdomios veiklos ir galėtumėte realizuoti savo politines idėjas.

 

Naudingos nuorodos:

Valdybos sprendimas dėl Sostinės skyriaus įsteigimo

Registracijos anketa į Sostinės skyriaus steigiamąjį susirinkimą

Sostinės skyriaus nuostatų projektas

Kandidato į Sostinės skyriaus pirmininkus, tarybą ir kontrolės komisiją anketa

Sostinės skyriaus steigiamojo susirinkimo darbotvarkės projektas

Sostinės liberalų forumas

 

Sostinės skyriaus iniciatyvinė grupė

liberalus

Tapk rėmėju Tapk draugu Tapk nariu