Tauragėje lapkričio šilumos kaina mažiausia per septynerius metus

2015-10-29 / Liberalai.lt
Tauragėje lapkričio šilumos kaina mažiausia per septynerius metus

UAB „Tauragės šilumos tinklai“ informuoja, jog šį lapkritį šilumos kaina bus mažiausia per pastaruosius septynerius metus.

„Siekiame ir sieksime, kad Tauragės gyventojai už šildymą ir kitas komunalines paslaugas mokėtų mažiau, o kaina būtų ekonomiškai pagrįsta ir teisinga. Sutaupys rajono gyventojai, kuriems liks daugiau pinigų kasdieniams poreikiams tenkinti, tuo pačiu sutaupysime biudžeto lėšų, kurios bus panaudotos kitiems visuomenės poreikiams“ – rajono meras Sigitas Mičiulis.

Lapkričio mėnesio centralizuotai tiekiamos šilumos kaina už vieną kilovatvalandę sieks 4,54 euro centus už kilovatvalandę. Palyginimui praėjusių metų lapkritį viena kilovatvalandė šilumos kainavo 5,31 euro centus. Brangiausiai lapkričio mėnesį per pastaruosius septynerius metus mokėjome 2011 m. – 5,62 euro centus už kilovatvalandę.

„Kaina yra rekordiškai maža dėl to, kad kuras yra perkamas biokuro biržoje, kaip to reikalauja įstatymai. Šiai žiemai biokuru apsirūpinome iš anksto, kai kaina biokuro biržoje buvo pati palankiausia“, – TŠT vadovas Mindaugas Nevardauskas.

liberalus

Tapk rėmėju Tapk draugu Tapk nariu