Tauragės liberalams vadovaus naujos kartos politikas – Dovydas Kaminskas

2018-03-29 / Tauragės skyrius
Tauragės liberalams vadovaus naujos kartos politikas – Dovydas Kaminskas

Liberalų sąjūdžio Tauragės skyriaus nariai išsirinko naują pirmininką, jo pavaduotojus ir tarybą, diskutavo su partijos kandidatais į prezidentus bei aptarė galimus liberalų kandidatus 2019 m. Tauragės rajono mero rinkimuose.

Bendru sutarimu Liberalų sąjūdžio Tauragės skyriaus pirmininku tapo Dovydas Kaminskas. Naujai išrinktą pirmininką pasveikino iki šiol skyriui vadovavęs Tauragės rajono savivaldybės tarybos narys, vienas iš skyriaus įkūrėjų, Darius Stankus: „Džiaugiamės, jog Tauragės liberalų gretose užauga veržlūs ir energingi naujos kartos politikai. Būtent tokie žmonės kaip Dovydas yra pajėgūs kurti ekonomiškai stiprų Tauragės rajoną, patrauklius regionus ir tvirtą Lietuvą“, – teigia D. Stankus.

Kalbėdamas apie darbus, D. Kaminskas pažymėjo, jog ir toliau svarbu išlaikyti nuoseklią veiklos kryptį ir atliekamų darbų tempą: „Tauragės liberalų tikslas išlieka tas pats – kurti Tauragę, kuri yra regiono verslo, kultūros, švietimo bei laisvalaikio praleidimo centras. Daug nuveikėme siekdami šio tikslo – kuriame patogią ir šiuolaikišką miesto infrastruktūrą, nuolat tobuliname sąlygas darbo vietas kuriantiems investuotojams ir smulkiesiems verslininkams, netoleruojame korupcijos viešuosiuose pirkimuose, savivaldybės įstaigose bei įmonėse. Turime tęsti pradėtus darbus su dar didesne energija ir ambicijomis bei kartu kurti tokią Tauragę, kurioje žmonės atrastų savo gyvenimo kelią, jaustųsi saugūs ir laimingi bei į kurią norėtų sugrįžti išvykusieji. Turime sudaryti visas sąlygas, kad Tauragėje gyvenantys žmonės galėtų dirbti jiems patinkantį darbą, užtikrinti šiuolaikiškas švietimo paslaugas ir sukurti kokybiško laisvalaikio praleidimo galimybes. Noriu, kad žmonės, gyvenantys mūsų rajone, džiaugtųsi ir didžiuotųsi savo kraštu“, – teigia D. Kaminskas.

Naująjį skyriaus pirmininką pasveikino ir Liberalų sąjūdžio pretendentai į Lietuvos Respublikos prezidentus: Seimo narys Arūnas Gelūnas bei europarlamentaras Petras Auštrevičius. Kuris iš šių pretendentų taps liberalų kandidatu 2019 m. Prezidento rinkimuose, paaiškės balandžio 14 d. Liberalų sąjūdžio partijos suvažiavimo metu. Įdomu, kad pirmą kartą vyks visuotiniai elektroniniai kandidatų rinkimai.

Visuotiniame susirinkime aptarti ir galimi skyriaus kandidatai 2019 m. Tauragės rajono mero rinkimuose. Skyriaus nariai iškėlė penkis kandidatus į Tauragės merus. Tai dabartinis rajono meras Sigitas Mičiulis, Tauragės liberalų skyriaus pirmininkas Dovydas Kaminskas, savivaldybės tarybos narė Iveta Skurvydienė, rajono administracijos direktorius Modestas Petraitis bei savivaldybės tarybos narys Darius Stankus.

D. Kaminskas – naujos, nepriklausomos kartos politikas, turintis tarptautinį teisininko išsilavinimą, laisvalaikiu užsiimantis ištvermės sportu – dalyvauja maratono ir triatlono varžybose. Baigęs Tauragės „Versmės“ gimnaziją Dovydas studijavo teisę ir valdymą Mykolo Riomerio universitete. Mokslus tęsė Danijoje, 2014 m. Kopenhagos universitete įgijo teisės magistro laipsnį. Kopenhagoje gilino žinias ir patirtį Europos Sąjungos (ES) ir tarptautinės teisės srityse. Magistro darbo tema – ES viešieji pirkimai. Grįžęs į Lietuvą priėmė pasiūlymą dirbti gimtojo krašto žmonėms, grįžo į Tauragę ir prisijungė prie mero Sigito Mičiulio komandos. Gimtinėje, be rajono mero patarėjo pareigų, Dovydas ėmėsi iniciatyvos kurti platformą „Globali Tauragė“ bei telkti jaunimą veikti gimtojo krašto gerovei. Šiemet jaunam politikui garbingą apdovanojimą už tarptautinę patirtį pokyčiams Lietuvos regionuose įteikė Lietuvos Respublikos prezidentė Dalia Grybauskaitė.

 

 

 

 

 

liberalus

Tapk rėmėju Tapk draugu Tapk nariu