Vilniaus liberalai atviri diskusijoms politiniais klausimais

2017-01-26 / Vilniaus liberalai
Vilniaus liberalai atviri diskusijoms politiniais klausimais

Vakar vykusiame Vilniaus liberalų prezidiumo posėdyje buvo pratęstos įvairiais politinių aktualijų savivaldybės ir Seimo sprendžiamais klausimais diskusijos.

Liberalų sąjūdžio Vilniaus miesto skyriaus prezidiumo posėdžių metu įprastai yra sprendžiami organizaciniai klausimai, priimami nauji nariai. Naujoji skyriaus pirmininkė liberalė Aušrinė Armonaitė siekia į liberalų ir jų draugų gretas įnešti daugiau diskusijų politiniais klausimais, todėl jau tampa tradicija, kad minėtų posėdžių metu taip pat diskutuojama apie priimamus sprendimus Vilniaus miesto taryboje ir Seime. Ankstesniame prezidiumo posėdyje, dalyvaujant Seimo nariui liberalui Arūnui Gelūnui, buvo aptarta kultūros politika. Sausio 25 d. prezidiumo posėdyje su Vilniaus liberalais apie miesto kultūros bei švietimo aktualijas diskutavo savivaldybės tarybos Kultūros, švietimo ir sporto komiteto pirmininkas liberalas Vytautas Mitalas.

Vilniaus liberalai tikisi tęsti šiuos pašnekesius, į kuriuos įsitrauks vis daugiau liberalių žmonių. Kviečiame sekti naujienas ir sudalyvauti.

Vilniaus liberalų informacija

 

 

liberalus

Tapk rėmėju Tapk draugu Tapk nariu