Vilniaus liberalių moterų klubas kviečia

2018-03-22 / Vilniaus liberalai
Vilniaus liberalių moterų klubas kviečia

2018 m. balandžio mėn. klubo planuojami renginiai:

 

Vilniaus liberalių moterų klubas kartu su nuostabia gide Aušra Mikulskiene kviečia visus norinčius balandžio 7 d. (šeštadienį) Kaune dalyvauti ekskursijoje „Tarpukario Lietuvos atspindžiai Kauno Laisvės alėjoje“. Pėsčiomis keliausime nuo Soboro iki Prezidentūros (per Laisvės alėją) ir keletą kitų gatvių, susipažinsime su Tarpukario Kauno gyvenimu ir architektūra, jei veiks – užsikelsime Žaliakalnio funikulieriumi iki Prisikėlimo bažnyčios bei daug kitų objektų.

Mūsų siūlomos istorinės kelionės po Kauną preliminari programa:

Išvykimas traukiniu iš Vilniaus į Kauną – 9.35 val.

Atvykimas Kaune – 10.40 val.

Susitikimas su kauniečiais prie Soboro – 11.30 val.

Ekskursantų susipažinimas prie arbatos puodelio – 11.45 val.

Ekskursijos pradžia 12.30 – 14.30 val.

Pietūs (preliminariai) 14.30 – 16.00 val.

Ekskursijos tęsinys- 16.00 – 18.00 val.

Išvykimas traukiniu iš Kauno į Vilnių apie 18.50 val. (tiems, kurie nevyksta namo ir lieka Kaune, dar galime organizuoti pasibuvimą, diskusiją Kaune).

Už keliones traukiniu bilietus mokėsime savarankiškai, ekskursijos kaina asmeniui 5 eurai. Dalyvių skaičius iki 30 žmonių.

Labai lauksime visų norinčių dalyvauti ir registracijos/klausimų/pasiūlymų iki balandžio 5 d. el. p. vlmklubas@gmail.com arba FB komentaruose. Su kiekvienu susisieksime asmeniškai J

https://www.facebook.com/events/198852534054259/

 

Vilniaus liberalių moterų klubas kartu su Giedre Radzevičiūte organizuoja paskaitą tema “Moters sveikata žolynų pagalba“ balandžio 18 d. 18.30 – 19.30 val. Vietą patikslinsime artimiausiu metu.

Susitikimo metu kalbėsimės apie tai, kurios žolės tinka arbatai gaminti, o kurias galime panaudoti vonioms. Kurie žolynai gali pagelbėti mūsų išorei, o kurie geresni vidiniam vartojimui. Kaip ir kiek vartoti, esant sveikatos problematikai. Kurie žolynai skirti išskirtinai moterims.  Kaip galime stiprinti savo savijautą, nuotaiką ir imunitetą pavasarį.

Dalyvių skaičius iki 20 žmonių. Pagal poreikį renginyje galime organizuoti mini degustaciją (kaina priklauso nuo dalyvių skaičiaus). Lauksime visų norinčių dalyvauti ir registracijos/klausimų/pasiūlymų iki balandžio 16 d. el. p. vlmklubas@gmail.com arba FB komentaruose. Su kiekvienu susisieksime asmeniškai J

http://www.gyvenk-sveikiau.lt

Preliminariai planuojame balandžio 28 d. nuo 12 val. organizuoti pažintinę ekskursiją po Verkių dvarą ir parką (Žaliųjų Ežerų g. 49, kaina 15 eurų grupei), apsilankymą Verkių vandens malūne (Verkių g. 100) ir išbandyti ekologišką keltą „Uperį“ persikelti per Nerį (jei tuo metu jau veiks) http://www.vilnius.lt/index.php?1964684053

 

Vilniaus liberalių moterų klubo informacija

liberalus

Tapk rėmėju Tapk draugu Tapk nariu