Kaune vyko kandidatų į LR Prezidentus debatai

2018-03-27 / Kauno miesto skyrius
Kaune vyko kandidatų į LR Prezidentus debatai

Kovo 23 d. savivaldybės didžiojoje salėje vyko Kauno miesto liberalų visuotinis susirinkimas, kurio metu buvo išrinkti delegatai į partijos suvažiavimą bei vyko debatai tarp partijos pretendentų, sutikusių kandidatuoti LR Prezidento rinkimuose.

Debatų metu Arūnas Gelūnas ir Petras Auštrevičius išskyrė švietimą ir šalies gynybą, kaip vienas svarbiausių valstybės gyvenimo sričių. Pasak A. Gelūno, būtina daugiau investuoti į švietimo sektoriaus pertvarką, tai turi būti vienas svarbiausių valstybės prioritetų. P. Auštrevičius pažymėjo šalies gynybos sektoriaus tolimesnį stiprinimą, atsižvelgiant į esamą dabartinę geopolitinę ir energetinio saugumo padėtį. Abu pretendentai atsakė į skyriaus narių pateiktus klausimus apie politines šių dienų aktualijas, švietimą, ekonomiką, šalies užsienio reikalus ir gynybą.

Visuotinio susirinkimo metu buvo patvirtintas naujas Kauno miesto skyriaus pirmininko pavaduotojas Marius Gurskas, išrinkti 17 delegatų į partijos suvažiavimą, kuriame Kauno miestą atstovaus 27 skyriaus nariai, vyko Kauno regiono koordinacinės tarybos skyrių atstovų susitikimas.

liberalus

Tapk rėmėju Tapk draugu Tapk nariu