Visuotinis skyriaus susirinkimas 2019-09-10

2019-08-27 / Vilniaus liberalai
Visuotinis skyriaus susirinkimas 2019-09-10

Rugsėjo 10 dieną 18.30 val. šaukiamas Visuotinis Vilniaus skyriaus susirinkimas, kurio metu bus patvirtintas delegatų, dalyvausiančių rugsėjo 21 dieną vyksiančiame Partijos suvažiavime, sąrašas. Susirinkimo vieta:  Vokiečių g. 24-14, Vilnius (eiti pro vartelius bromos kairėje ir lipti laiptais į patį viršų)

Visus norinčius tapti delegatais, kviečiame registruotis užpildant registracijos anketą:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd8H9ra4PS5Z9Kljyi6dJ9UoWrKdcuvQJrmzqhppvt5hGhjjw/viewform

(registruotis galima iki rugsėjo 5 dienos 17 val.)

Primename, kad kandidatuoti ir balsuoti galės tik tie nariai, kurie yra susimokėję nario mokestį už 2018 m. (jei Jums reikėjo jį mokėti) ir į partiją įstoję ne vėliau kaip iki 2019 m. birželio 6 dienos. Nario mokestis už 2018 m. privalo būti sumokėtas iki rugsėjo 2 dienos (imtinai). Daugiau informacijos apie nario mokesčio mokėjimą galite rasti čia: https://www.liberalai.lt/skyrius/vilniaus-skyrius/nario-mokestis-2/

Rugpjūčio 20 dieną vykusiame Skyriaus tarybos posėdyje buvo nuspręsta, kad delegatus į Partijos suvažiavimą galės reitinguoti visi nario mokestį susimokėję skyriaus nariai. Delegatų reitingavimas vyks nuo rugsėjo 6 dienos 12 val. iki rugsėjo 10 dienos 19 val.

Rugsėjo 6 dieną Jūs gausite du laiškus iš elektroninės balsavimo sistemos ibalsas.lt. Viename laiške bus atsiųstas unikalus balsavimo kodas dėl Partijos pirmininko rinkimų, kitame laiške unikalus balsavimo kodas dėl skyriaus kandidatų reitingavimo ir išrinkimo tapti delegatais Partijos suvažiavime. Pirmasis partijos pirmininko rinkimų turas vyks nuo rugsėjo 6 dienos iki rugsėjo 11 dienos, o delegatus į Suvažiavimą galėsite reitinguoti nuo rugsėjo 6 dienos iki rugsėjo 10 dienos.

Visuotinio skyriaus susirinkimo darbotvarkėje numatyta paskelbti ir patvirtinti delegatų reitingavimo rezultatus bei aptarti rugsėjo 8 dieną vyksiančių Seimo rinkimų Žirmūnų vienmandatėje rinkimų apygardoje balsavimo rezultatus.

Partijos suvažiavime bus renkami Valdybos, Etikos ir skaidrumo bei Kontrolės komisijų nariai, norinčius kandidatuoti į šias pozicijas kviečiame pildyti registracijos anketą: https://forms.gle/JAAD3npeB2b46sfN8.

Kilus klausimams kreipkitės į skyriaus sekretorę Rūta Leinartaitę el. paštu ruta@vilniausliberalai.lt arba tel. nr. 86 17 04677.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

liberalus

Tapk rėmėju Tapk draugu Tapk nariu